008 - s radostí!!!

26. dubna 2015 v 19:58 |  Běhací deníček
KONEČNĚ!
Cíl: Jen tak si zaběhat, s plnou chutí a energií!
Délka: 4,5 km
Čas: 35 minut
Muzika: Newton Faulkner - Gone in the Morning

KONEČNĚ! Jsou zde mé dvě osobní výhry! VELKÉ OSOBNÍ VÝHRY!!!
Tou první je, že jsem se jen tak, z hecu, rozhodla, že si zaběhnu trochu větší okruh. Jako jo, je fakt, že na druhém kilometru se dostavila menší krize a měla jsem o dost delší přestávky, ale mně dneska nešlo o výkon. Šlo mi o to zaběhat si.
Tou druhou výhrou je, že jsem se dneska sama rozhodla že půjdu běhat a věděla jsem, že opravdu chci a že se těším!!! (a to i přesto, že mi bylo nabízeno strávit nedělní odpoledne hezky u telky v klídku) Tak se mi zdá, jakobych překonala onen krizový bod... (Ale nechci předbíhat a nechci to ani zakřiknout. Uvidíme příští týden :))

A jsem na sebe hrdá!
Akorát-... taky míváte problém s tím že máte jakoby "spálené" a "odřené" plosky u nohou na palcích a na bříšku pod palcem a malíčkem? Napadlo mě, že je to záležitost bot (běhám ve starých odrbaných keckách)... A mám další motivaci... po stém vyběhnutí si koupím kvalitní běhací boty!

Musím se nějak odměnit! Asi si udělám horkou čokoládu a konečně si zalezu do postele s knížkou! Už jsem to čtení pro přemíru povinností pěkně flákala!

Jo! A z běhu mám krásné úlovky mračen...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama