40 days shred with Jill´n´run

12. května 2015 v 17:37 |  40 days shred with Jill´n´run
Zdravím prdi!
Díky včerejšímu záchvatu sebeponížení a znemožnění se sama před sebou, jsem se rozhodla se sebou něco udělat!
(Jo a taky proto, že do té dokonalé sukně, kterou mamka nosila v mých letech mi zbejvá už jenom osm cenťáků v pase! - což mi sebevědomí opět vrátilo!)

A tak jsem hledala a hledala, jaký harmonogram nebo challenge by mi mohl sednout a vydržet mi... A pak jsem narazila na svou starou známou Jillian Michaels (kdysi jsem se s ní snažila cvičit a vzdala jsem to na třetím dnu prvního levlu... Vadilo mi na ní, že furt jenom kecá a nechává cvičit druhé, ale to byl můj osobní komplex a výmluva.)

A protože jsem chtěla svoje cvičení zintenzivnit (čti: skloubit je se začínajícím během), a zároveň mi bylo jasné, že cvičit třicet dní po sobě bez přestávky prostě nezvládnu -> a já potřebuju zvládnutelný cíle!, rozhodla jsem se 30 days shred with Jillian Michaels trošičku upravit.

Vytvořila jsem si vlastní 40 shred with Jill´n´run:
Co to obnáší?
Celkově se to skládá ze tří částí:
1. BĚH (jakkoliv dlouhý, jakákoliv trasa, ale prostě aspoň chvilka běhu pokaždé před cvičením s Jill, ať se nastartuje tělo)
2. WALL SIT (doba, než se nastartuje počítač :D, jakkoliv dlouhý, rekord je u mě minuta... smutný, já vím.)
3. JILLIAN

Proč 40 days? Protože jsem prostě do toho třicetidenního harmonogramu rozmístila deset odpočinkových dnů tak, že vždy následují po třech cvičících dnech... Myslím, že je to celkem v pohodě...

A pro ty, co neznají Jillian:
Její cvičení se skládá ze tří levelů (do nového vstupujete vždy po zakončených deseti dnech), a nevím zda každý, ale minimálně ten první, má třikrát tři okruhy (kardio, abs, posilování s činkami). Jedno video trvá 30 minut.

Taky byste chtěli skloubit Jillian s během, ale nevěříte ve svou kondici tak jako já? Zkuste 40 days shred with Jill´n´run, nebo si vytvořte vlastní alternativu! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama